Náplň práce
•    Zmapování podnikatelských příležitostí
•    Zpracování podnikatelského záměru
•    Koordinace projektů
•    Koordinace dodavatelů
•    Komunikace s potenciálními zákazníky, komunikace s úřady
•    Operativa spojená s projektovým řízením

Požadujeme
•    Minimálně SŠ vzdělání
•    Komunikativní znalost anglického jazyka
•    Znalost MS Office
•    Zkušenosti se zpracováním projektů (alespoň v rámci školního projektu)
•    Praxe v oboru dopravy nebo stavební činnosti výhodou
•    Schopnost řešit nestandardní úkoly, odolnost vůči stresu, schopnost určovat priority

Nabízíme
•    Možnost uplatnit své odborné znalosti a získat profesní zkušenosti
•    Různorodou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
•    Až 4 krát v roce vyplácení nadstandardního bonusu
•    Smlouva na dobu neurčitou
•    5 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
•    Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
•    100% příspěvek na hromadnou dopravu do zaměstnání
•    Výrazný příspěvek na stravování, výběr z 8 jídel včetně Korejských specialit
•    Další zajímavé benefity

Zaujala Vás pozice?
Svůj životopis zasílejte v českém i anglickém jazyce na prace@glovis.cz. Pro více informací navštivte naše stránky www.glovis.cz.
Vámi zaslané osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení. Bližší informace naleznete na stránkách www.glovis.cz v záložce Zpracování osobních údajů.

Pro zobrazení kontaktního formuláře se přihlaste.

Kontakty

Bc. Michal Čapčuch, DiS.
HR Specialist
Pro zobrazení kontaktních informací se přihlaste.
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Adresa:
tř. T. G. Masaryka 1108,
73801, Frýdek-Místek
Česká republika
Vloženo dne 09.04.2019