Náplň práce
•    Vývoj a údržba interních systémů a aplikací
•    Kontrola a správa chyb IS
•    Monitorování serverů, aplikací a záloh
•    Uživatelská podpora systémů
•    Správa databází
•    Průběžné zlepšování metod předcházejícím chybám
•    Zlepšování bezpečnosti
•    Reportování

Požadujeme
•    SŠ/VŠ vzdělání
•    Znalost C#, PL/SQL, Oracle DB, HTML, CSS, JavaScript, ASP.NET
•    Java, JSP, MS SQL, Unix/Linux výhodou
•    Komunikativní znalost anglického jazyka
•    Samostatnost a zodpovědnost
•    Vhodné i pro cílevědomého absolventa

Nabízíme
•    Možnost uplatnit své odborné znalosti a získat profesní zkušenosti
•    Různorodou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
•    Až 4 krát v roce vyplácení nadstandardního bonusu
•    Smlouva na dobu neurčitou
•    5 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
•    Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
•    100% příspěvek na hromadnou dopravu do zaměstnání
•    Výrazný příspěvek na stravování, výběr z 8 jídel včetně Korejských specialit
•    Další zajímavé benefity

Zaujala Vás pozice?
Svůj životopis zasílejte v českém i anglickém jazyce na prace@glovis.cz. Pro více informací navštivte naše stránky www.glovis.cz.
Vámi zaslané osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení. Bližší informace naleznete na stránkách www.glovis.cz v záložce Zpracování osobních údajů.

Pro zobrazení kontaktního formuláře se přihlaste.

Kontakty

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Adresa:
tř. T. G. Masaryka 1108,
73801, Frýdek-Místek
Česká republika
Vloženo dne 09.04.2019