Náplň práce:

  • učit se pracovat v Google AdWords a Seznam Sklik, věnovat se správě kampaní v těchto systémech
  • optimalizovat kampaně pro Heureku a Zboží.cz
  • využívat Google Analytics, pracovat s daty a zpracovávat analýzy
  • podílet se na rozvoji PPC oddělení, využívat k práci nejmodernější nástroje
  • možnost využívat k práci také umělou inteligenci
  • připravovat reporty pro klienty
  • komunikovat s klienty a účastnit se schůzek
  • neustále se vzdělávat
  • sledovat novinky a nejnovější trendy

Požadavky:

  • nepotřebujeme zkušenosti s PPC
  • potřebujeme, ať uchazeče baví marketing a práce s daty
  • znalost Google Analytics výhodou
  • vysoká míra pečlivosti
  • ochota učit se
  • sledování trendů
  • spolehlivost a přizpůsobivost
  • základní znalost anglického jazyka

Benefity:

  • zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu
  • pravidelné zvyšování platu, odměny za splněné cíle
  • sickdays
  • skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
  • svůj čas si řídíš sám/sama
  • příjemná práce v moderních kancelářích v centru Ostravy
  • trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
  • pracujeme na odbornosti, za postupný růst pak umíme dobře zaplatit
  • vhodné zázemí a plná podpora při tvůrčí práci
  • práce na HPP nebo živnostenský list

Více informací zde: https://www.ollero.cz/nabidka-prace-marketing-ostrava

Pro zobrazení kontaktního formuláře se přihlaste.

Kontakty

Lenka Šodková
PPC Specialist
Pro zobrazení kontaktních informací se přihlaste.
Ollero s.r.o.
Adresa:
Rybná 716/24,
11000, Praha
Česká republika
Vloženo dne 01.01.2019