Náplň práce:
-    Vzdálená podpora seniorních konzultantů při realizaci jednotlivých zakázek
-    Příprava různých dokumentů pro kandidáty i klienty
-    Průzkum trhu, tvorba analýz
-    Vyhledávání vhodných kandidátů z dostupných interních i externích zdrojů
-    Komunikace s kandidáty i klienty
-    Aktualizace dat ve firemní databázi, příprava reportů a také administrativní podpora (především organizace a koordinace schůzek)

Požadavky:
-    Všeobecný rozhled
-    Vrozená pro-aktivita
-    Vnitřní motivace
-    Skvělé komunikativní dovednosti
-    Pečlivost a spolehlivost
-    Velice dobrá znalost ČJ a AJ (minimálně na pokročilé úrovni B2) – výhodou německý nebo francouzský jazyk
-    Dokonalý pravopis a schopnost profesionální a reprezentativní komunikace
-    Práce s PC (MS Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni a orientace na internetu

Nabízíme:
-    Pestrou práci
-    Cennou praxi v prestižní mezinárodní headhuntingové společnosti s 35letou úspěšnou historií
-    Práci se špičkovými globálními executive search project management nástroji
-    Poznáte vnitřní fungování naší moderní firmy, česko-slovenského trhu i velkých korporací z řad našich klientů
-    Příjemné prostředí v moderní kanceláři v centru Karviné (cca 300 m od univerzity) s veškerou potřebnou podporou a nástroji.
-    Káva, čaj a nealko nápoje na pracovišti zdarma

Hodinová odměna: 130 Kč
Typ zaměstnání: dlouhodobá brigáda na cca ½ úvazku na ŽL, příp. DPP
Adresa pracoviště: Karviná
Nástup: srpen/září

Pro zobrazení kontaktního formuláře se přihlaste.

Kontakty

Jana Lipusová
Researcher
Pro zobrazení kontaktních informací se přihlaste.
TRANSEARCH s.r.o.
Adresa:
Na příkopě 1047/17,
11000, Praha
Česká republika
Vloženo dne 29.05.2019