Stručný popis/specifikace činnosti
-  szkolenie użytkowników oprogramowania PROEBIZ
-  komunikacja z klientami
-  przygotowanie i rejestracja dokumentów
-  wsparcie techniczne użytkowników oprogramowania
-  inne obowiązki o charakterze handlowym

Místo výkonu
Ostrava

Termín nástupu
Umowa zlecenia/od zaraz

Termín pro zaslání přihlášky
15.10.2020

Doba trvání
długoterminowa współpraca według czasowych możliwości kandydata

Forma úvazku/spolupráce
Umowa o pracę/Umowa zlecenia

Kvalifikační/odborné požadavky
- znajomość obsługi komputera (MS Office, internet)
- doskonała znajomość języka polskiego (w mowie i w piśmie)
- znajomość języka czeskiego na poziomie komunikatywnym
- komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
-  prawo jazdy (aktywny kierowca)
-  bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
-  umiejętność pracy w zespole

Nabízené podmínky
-  zaplecze w dynamicznej międzynarodowej firmie
-  wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników pracy
-  możliwość rozwoju zawodowego
-  możliwość dalszej edukacji
-  miejsce pracy w Ostrawie
-  wyjazdy biznesowe do Polski

Pro zobrazení kontaktního formuláře se přihlaste.

Kontakty

Daniela Vyvialová
Pro zobrazení kontaktních informací se přihlaste.
PROEBIZ s.r.o.
Adresa:
Masarykovo náměstí 52/33,
70200, Ostrava
Česká republika
Vloženo dne 29.09.2020